Gladiators: Originals | Tříměsíční balíček

Výhodné

Protože jedno balení nikdy nestačí a během jednoho měsíce sotva zjistíte účinnost suplementu, tak jsme pro vás připravili výhodnější balíček jednoho z nejlepších prostředků pro podporu testosteronu na trhu. Po třech měsících už o účinnosti pochybovat nebudete. V balíčku najdete tři balení za výhodnější cenu.

Druhá, vylepšená verze účinného doplňku stravy pro podporu správné činnosti svalů. Balení 3x 100 kapslí. Při správném užívání vydrží 3 měsíce. Denní dávkování jsou 3-4 kapsle denně.

Cena pro SK je 36,5€

899 Kč 957 Kč

Koukni co o nás píšou naši zákazníci

Je libo vyzkoušet jiný balíček, nebo jen jeden? Co ty zázračné pilulky vlastně umí?

Gladiators: Originals je komplexní doplněk stravy. To znamená, že všechny přísady, které doplněk obsahuje, spolu harmonizují a navzájem doplňují svoje účinky tak, aby výsledek byl co nejlepší. Nicméně žádné "zázračné" pilulky, po kterých si můžete lehnout na gauč, jíst brambůrky a přitom nabírat svaly, neexistují. Tvorba svalů samozřejmě záleží na velké spoustě dalších faktorů (strava, pravidelné cvičení), takže to, jak to půjde rychle, bude z velké části záviset na vás.

Každopádně, při hledání vaší vysněné postavy v zrcadle, vám můžou pomoci naše pilule, které nejenže pomůžou udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi, ale zároveň podpoří normální fungování cukerného a energetického metabolismu. Což se hodí, pokud chcete v létě flexit se 6-packem, nebo se připravujete na nějakou soutěž.


Proč vyzkoušet Gladiators: Originals?


  • Vše je vyráběno v Česku pod zárukou kvality od našich dodavatelů. Často a důkladně prověřujeme všechny suroviny, aby zůstaly pouze té nejvyšší jakosti.

  • Naše kapsle obsahují jen nejlepší složky, pro ty nejlepší a největší ranaře v českých a slovenských posilkách.  • A nakonec, proč nevyzkoušet? Je to pár stovek, který ti můžou pomoct žít lepší život.

       Tak si to užij, kámo 😉


Stále váháš? Koukni na recenze 💪


Doporučené dávkovaní: 3-4 kapsle denně, po jídle. Zapíjejte vodou.

Denní dávka 3 kapsle obsahuje: pískavice řecké seno (semeno Fenugreek) 600 mg, L-isoleucin 105 mg, L-valin 105 mg, zinek (pikolinát zinečnatý) 2 mg (20 % RHP*), kyselina L-askorbová (Vitamín C) 300 mg (375 % RHP), hořčík (bisglycinát hořečnatý) 46 mg (12 % RHP).

*RHP = referenční hodnota příjmu

Seznam složek (Gladiators: Originals): Pískavice řecké seno (semeno Fenugreek), L-isoleucin, L-valin, Zinek (pikolinát zinečnatý), Kyselina L-askorbová, bisglycinát hořečnatý.

Gramáž Gladiators: Originals: 174g

Upozornění: Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Produkt je určen pro sportovce.

The Gladiators Black s.r.o. Vídeňská 51/122, 639 00 Brno