Gladiators: Originals | Šestiměsíční balíček

Výhodné

Výhodný šestiměsíční balíček našeho anabolizéru je jen pro pořádná hovada. Pro ty, pro které byl tříměsíční balíček málo, jsme vytvořili speciální, výhodnou verzi šesti našich anabolizérů. Při koupi tohoto balíčku ušetříte za jedno celé balení a vystačíte s ním na šest měsíců.

Gladiators: Originals je jeden z nejlepších prostředků pro podporu testosteronu na trhu. Druhá, vylepšená verze účinného doplňku stravy pro podporu správné činnosti svalů. 

Balení 6x 100 kapslí. Při správném užívání vydrží 6 měsíců. Denní dávkování jsou 3-4 kapsle denně.

1 699 Kč 1 914 Kč

Koukni co o nás píšou naši zákazníci

Je libo vyzkoušet jiný balíček, nebo jen jeden? 


Co ty zázračné pilulky vlastně umí?

Gladiators: Originals je komplexní doplněk stravy. To znamená, že všechny přísady, které doplněk obsahuje, spolu harmonizují a navzájem doplňují svoje účinky tak, aby výsledek byl co nejlepší. Nicméně žádné "zázračné" pilulky, po kterých si můžete lehnout na gauč, jíst brambůrky a přitom nabírat svaly, neexistují. Tvorba svalů samozřejmě záleží na velké spoustě dalších faktorů (strava, pravidelné cvičení), takže to, jak to půjde rychle, bude z velké části záviset na vás.

Každopádně, při hledání vaší vysněné postavy v zrcadle, vám můžou pomoci naše pilule, které nejenže pomůžou udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi, ale zároveň podpoří normální fungování cukerného a energetického metabolismu. Což se hodí, pokud chcete v létě flexit se 6-packem, nebo se připravujete na nějakou soutěž.


Proč vyzkoušet Gladiators: Originals?

  • Vše je vyráběno v Česku pod zárukou kvality od našich dodavatelů. Často a důkladně prověřujeme všechny suroviny, aby zůstaly pouze té nejvyšší jakosti.

  • Naše kapsle obsahují jen nejlepší složky, pro ty nejlepší a největší ranaře v českých a slovenských posilkách.

  • A nakonec, proč nevyzkoušet? Je to pár stovek, který ti můžou pomoct žít lepší život. 

       Tak si to užij, kámo 😉


Stále váháš? Koukni na recenze 💪


Doporučené dávkovaní: 3-4 kapsle denně, po jídle. Zapíjejte vodou.

Denní dávka 3 kapsle obsahuje: pískavice řecké seno (semeno Fenugreek) 600 mg, L-isoleucin 105 mg, L-valin 105 mg, zinek (pikolinát zinečnatý) 2 mg (20 % RHP*), kyselina L-askorbová (Vitamín C) 300 mg (375 % RHP), hořčík (bisglycinát hořečnatý) 46 mg (12 % RHP).

*RHP = referenční hodnota příjmu

Seznam složek (Gladiators: Originals): Pískavice řecké seno (semeno Fenugreek), L-isoleucin, L-valin, Zinek (pikolinát zinečnatý), Kyselina L-askorbová, bisglycinát hořečnatý.

Gramáž Gladiators: Originals: 348g

Upozornění: Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Produkt je určen pro sportovce.

The Gladiators Black s.r.o. Vídeňská 51/122, 639 00 Brno