Zásoba pro kulturisty | Gladiators výhodný balíček

Výhodné

Tento superbalíček třech anabolizérů Gladiators: Originals a dvou nabušených kreatin monohydrátů je tím co jste hledali. Chtěli jste pořádnou zásobu našich produktů? Máte ji mít. Tříměsíční balíček anabolizérů, společně se čtyřmi sty gramy nejkvalitnějšího kreatinu na trhu jsou tu jen a jen pro vás. Jeden z nejlepších prostředků pro podporu testosteronu na trhu, společně s kvalitním kreatinem je záruka úspěchu.

Cena pro SK je 64,35€

1 499 Kč 1 795 Kč

Koukněte i na jiné výhodné nabídky


Koukni i na recenze!


Co je to kreatin monohydrát?

Kreatin monohydrát je nejběžnější a nejpopulárnější typ kreatinu, který je považován zároveň za nejefektivnější. Kreatin je totiž schopný zvýšit výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. Abyste mohli těžit z jeho benefitů, je potřeba denně přijmout alespoň 3g kreatinu. Díky více než 300 studii se kreatin řadí na špičku nejvíce prozkoumaných doplňků stravy na světě.

To, že je kreatin jeden z nejvíce prozkoumaných doplňků stravy na světě už víme. Díky tomu si můžeme být jisti, jaké účinky má a co od něj můžeme očekávat. Jeho největší předností je schopnost zvýšit výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. To docení například kulturista při jednotlivých sériích cviků.

Kreatin se přirozeně nachází i v našem organismu. Nejedná se tedy o žádnou nebezpečnou složku, ale o látku, která je nám vlastní. Lidské tělo je dokonce schopné si ho do jisté míry samo vyrábět. Jeho množství v těle však můžeme sami zvýšit stravou a suplementací.

Kulturisté ale sahají častěji po jeho suplementaci a to zejména z důvodu, že abychom přijali 5 g kreatinu z hovězího masa, které se řadí mezi jeho nejbohatší zdroje, bylo by ho potřeba sníst 1 kilogram.

Další informace najdete na hlavní stránce kreatinu ⬇⬇⬇
Doporučenné dávkování kreatinu: 1 odměrku (5 gramů) rozmíchejte ve 200ml vody.

Denní dávka 1 odměrka obsahuje: Kreatin monohydrát 5g


Doporučené dávkování anabolizéru: 3-4 kapsle denně, po jídle. Zapíjejte vodou.

Denní dávka 3 kapsle obsahuje: pískavice řecké seno (semeno Fenugreek) 600 mg, L-isoleucin 105 mg, L-valin 105 mg, zinek (pikolinát zinečnatý) 2 mg (20 % RHP*), kyselina L-askorbová (Vitamín C) 300 mg (375 % RHP), hořčík (bisglycinát hořečnatý) 46 mg (12 % RHP).

*RHP = referenční hodnota příjmu

Seznam složek (Gladiators: Originals): Pískavice řecké seno (semeno Fenugreek), L-isoleucin, L-valin, Zinek (pikolinát zinečnatý), Kyselina L-askorbová, bisglycinát hořečnatý.

Gramáž Gladiators: Originals: 174g

Gramáž Kreatin Monohydrát: 400g

Upozornění: Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Produkt je určen pro sportovce.

The Gladiators Black s.r.o. Vídeňská 51/122, 639 00 Brno