Starter pack | Gladiators výhodný balíček

Výhodné

Protože kreatinu nikdy není dost, tak jsme pro Vás vytvořili výhodné balení 2x 200g kreatin monohydrátu a k tomu na vyzkoušení, měsíční dávku našeho prémiového, přírodního anabolizéru. Který je nejenže jeden z nejlepších přírodních prostředků pro podporu testosteronu na trhu, ale také podporuje podporu správnou činnost svalů.

Cena pro SK je 47,15

1 099 Kč 1 157 Kč

Koukněte ještě na jiné, výhodné balíčky!


Koukni co o nás píšou naši zákazníci.


Co je to kreatin monohydrát?

Kreatin monohydrát je nejběžnější a nejpopulárnější typ kreatinu, který je považován zároveň za nejefektivnější. Kreatin je totiž schopný zvýšit výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. Abyste mohli těžit z jeho benefitů, je potřeba denně přijmout alespoň 3g kreatinu. Díky více než 300 studii se kreatin řadí na špičku nejvíce prozkoumaných doplňků stravy na světě.

To, že je kreatin jeden z nejvíce prozkoumaných doplňků stravy na světě už víme. Díky tomu si můžeme být jisti, jaké účinky má a co od něj můžeme očekávat. Jeho největší předností je schopnost zvýšit výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. To docení například kulturista při jednotlivých sériích cviků.

Kreatin se přirozeně nachází i v našem organismu. Nejedná se tedy o žádnou nebezpečnou složku, ale o látku, která je nám vlastní. Lidské tělo je dokonce schopné si ho do jisté míry samo vyrábět. Jeho množství v těle však můžeme sami zvýšit stravou a suplementací.

Kulturisté ale sahají častěji po jeho suplementaci a to zejména z důvodu, že abychom přijali 5 g kreatinu z hovězího masa, které se řadí mezi jeho nejbohatší zdroje, bylo by ho potřeba sníst 1 kilogram. 

Další informace najdete na hlavní stránce kreatinu ⬇⬇⬇
Doporučenné dávkování kreatinu: 1 odměrku (5 gramů) rozmíchejte ve 200ml vody.

Denní dávka 1 odměrka obsahuje: Kreatin monohydrát 5g


Doporučené dávkování anabolizéru: 3-4 kapsle denně, po jídle. Zapíjejte vodou.

Denní dávka 3 kapsle obsahuje: pískavice řecké seno (semeno Fenugreek) 600 mg, L-isoleucin 105 mg, L-valin 105 mg, zinek (pikolinát zinečnatý) 2 mg (20 % RHP*), kyselina L-askorbová (Vitamín C) 300 mg (375 % RHP), hořčík (bisglycinát hořečnatý) 46 mg (12 % RHP).

*RHP = referenční hodnota příjmu

Seznam složek (Gladiators: Originals): Pískavice řecké seno (semeno Fenugreek), L-isoleucin, L-valin, Zinek (pikolinát zinečnatý), Kyselina L-askorbová, bisglycinát hořečnatý.

Gramáž Gladiators: Originals: 58g

Gramáž Kreatin Monohydrát: 400g

Upozornění: Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Produkt je určen pro sportovce.

The Gladiators Black s.r.o. Vídeňská 51/122, 639 00 Brno