Kreatin monohydrát | Gladiators

Novinka

Kreatin monohydrát je nejběžnější a nejpopulárnější typ kreatinu, který je považován zároveň za nejefektivnější. Kreatin je totiž schopný zvýšit výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. Abyste mohli těžit z jeho benefitů, je potřeba denně přijmout alespoň 3g kreatinu. Díky více než 300 studii se kreatin řadí na špičku nejvíce prozkoumaných doplňků stravy na světě. Balení obsahuje 200g vysoce kvalitního kreatin monohydrátu.

Cena pro SK je 18,70€

419 Kč

Nebo vyzkoušejte výhodnější balíček s naším prémiovým anabolizérem!


Koukni co o nás píšou naši zákazníci.


100% Kreatin monohydrát od Gladiators

To, že je kreatin jeden z nejvíce prozkoumaných doplňků stravy na světě už víme. Díky tomu si můžeme být jisti, jaké účinky má a co od něj můžeme očekávat. Jeho největší předností je schopnost zvýšit výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalech intenzivního tréninku. To docení například kulturista při jednotlivých sériích cviků. 

Kreatin se přirozeně nachází i v našem organismu. Nejedná se tedy o žádnou nebezpečnou složku, ale o látku, která je nám vlastní. Lidské tělo je dokonce schopné si ho do jisté míry samo vyrábět. Jeho množství v těle však můžeme sami zvýšit stravou a suplementací.

Kulturisté ale sahají častěji po jeho suplementaci a to zejména z důvodu, že abychom přijali 5 g kreatinu z hovězího masa, které se řadí mezi jeho nejbohatší zdroje, bylo by ho potřeba sníst 1 kilogram. 

Jak funguje kreatin v lidském těle?


Kreatin je zdrojem energie pro svalovou kontrakci na prvních 2-7 sekund od zahájení práce. Energie pro svalovou kontrakci pochází z intramuskulárních zásob adenozintrifosfátu (ATP) a různých procesů resyntézy (obnovy) ATP. 

Během krátkodobého vysoce intenzivního zatížení dochází k rapidnímu poklesu zásob ATP ve svalech a je potřeba velmi razantní obnovy pomocí procesů resyntézy.

Kreatin zlepšuje výkony zejména v rychlostních sportech, maximálních svalových výkonech, tréninky skládající se z většího počtu sérií s maximální svalovou kontrakcí a krátkodobých zatíženích.

Co tohle všechno vlastně znamená v praxi? Pokud jsi silový sportovec, sprinter, kolektivní sportovec či bojový sportovec, můžeš při pravidelné suplementaci kreatinu pozorovat navýšení síly, nárůst čisté svalové hmoty a zlepšení regenerace po fyzické zátěži.


Kolik teda naberu svalové hmoty s kreatinem?

Kdokoliv by vám řekl jasné číslo, tak lže. Odhadnout, nebo říct kolik naberete pokud budete brát kreatin je jako tip ve sportce. Hlavní roli v tom, kolik naberete, hraje váš trénink, jídelníček, typ postavy ale i míra opakování.

Ve finále, díky kreatinu dokážete trénovat tvrději a tedy efektivněji. To ano, ale je potřeba myslet i na kvalitní aminokyseliny, míru doplnění proteinu či vaši vůli. Takže ano.. s kreatinem naberete, ale má to více fází a nelze říct konkrétní číslo. 


Je kreatin opravdu tím pomyslným stropem mezi suplementy?

Za nás určitě, ano. Kreatin je jeden z těch suplementů se kterým opravdu nešlápnete vedle. Ať už se chystáte na jakýkoliv druh sportu, kreatin monohydrát vás podrží. 

Jestli se chcete dozvědět více ohledně problematiky DÁVKOVÁNÍ KREATINU, přečtěte si náš ČLÁNEK.
Stále váháš? Koukni na recenze 💪


Máš nějaké otázky? Napiš nám na našich sociálních sítích! 

Doporučenné dávkování: 1 odměrku (5 gramů) rozmíchejte ve 200ml vody.

Denní dávka 1 odměrka obsahuje: Kreatin monohydrát 5g

Obsah balení: 200g

Upozornění: Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Produkt je určen pro sportovce.

The Gladiators Black s.r.o. Vídeňská 51/122, 639 00 Brno