Gladiators: Originals

Nový doplněk stravy Gladiators: Originals je jeden z nejlepších přírodních prostředků pro podporu testosteronu na trhu. Druhá, vylepšená verze účinného doplňku stravy pro podporu správné činnosti svalů. Balení 100 kapslí. Při správném užívání vydrží měsíc. Přípravek je opravdu účinný, nepřekračujte proto doporučené denní dávkování. 

Cena pro SK je 13,30€

319 Kč

Nebo vyzkoušejte výhodnější balíček!


Koukni co o nás píšou naši zákazníci.

LIMITOVANÁ EDICE OBLEČENÍ GLADIATORS

Tričko Gladiators

Limitovaná edice triček od Gladiators je tu! Hledali jste ideální triko do posilky, které se mimo jiné hodí i na všechny další sportovní aktivity ? Dál už hledat nemusíte! Pohodlný materiál a střih je naší prioritou a proto je tričko vyrobeno z 98% bavlny a 2% elastanu. Tričko má kulatý výstřih, který při sportu neškrt í a proto je právě toto " TO" tričko, ve kterém dáte svůj nový rekord na benchi !

499 Kč

Tílko Gladiators

Limitovaná edice tílek od Gladiators je tu! Hledali jste ideální tílko do posilky, které se mimo jiné hodí i na všechny další sportovní aktivity ? Dál už hledat nemusíte! Pohodlný materiál a střih je naší prioritou a proto je tílko vyrobeno z 98% bavlny a 2% elastanu. Tričko má kulatý výstřih, který při sportu neškrt í.

399 Kč

  Co ty zázračné pilulky vlastně umí?

  Gladiators: Originals je komplexní doplněk stravy. To znamená, že všechny přísady, které doplněk obsahuje, spolu harmonizují a navzájem doplňují svoje účinky tak, aby výsledek byl co nejlepší. Nicméně žádné "zázračné" pilulky, po kterých si můžete lehnout na gauč, jíst brambůrky a přitom nabírat svaly, neexistují. Tvorba svalů samozřejmě záleží na velké spoustě dalších faktorů (strava, pravidelné cvičení), takže to, jak to půjde rychle, bude z velké části záviset na vás.

  Každopádně, při hledání vaší vysněné postavy v zrcadle, vám můžou pomoci naše pilule, které nejenže pomůžou udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi, ale zároveň podpoří normální fungování cukerného a energetického metabolismu. Což se hodí, pokud chcete v létě flexit se 6-packem, nebo se připravujete na nějakou soutěž.

   "No jo, ale co v tom bude zas za sračky?"


  Žádné sračky, jen poctivé a prověřené suroviny od našich nejlepších dodavatelů.            Například: 

  Pískavice (Semeno Fenugreek)

  Pískavice je blahodárná bylina, jejíž semena působí příznivě na metabolismus sacharidů (tvorba, proměna a rozklad cukrů v těle), metabolismus tuků a pomáhá udržovat jejich normální hladinu v krvi.  Povzbuzuje imunitní systém, přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, pomáhá udržovat kyselost, funkci žaludku a je to taktéž jedna z nejdůležitějších složek našeho anabolizéru.


  L-Isoleucin

  L-Isoleucin je esenciální aminokyselina (aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vyrobit), patří do skupiny tzv. BCAA, neboli větvených aminokyselin. Je nezbytnou složkou pro tvorbu bílkovin v těle včetně svalů

  S dostatečným suplementováním nejen aminokyselin se budou nabírat svaly jedna báseň.


  Zinek

  Zinek je ve výrobku obsažen ve formě pikolinátu zinečnatého, což je nejlépe vstřebatelná chelátová forma zinku. Obrázek slouží pouze pro ilustraci (nemusíte se bát, nebudeme do vás cpát nějaký měkký kov :D). Pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Podporuje udržování metabolismu sacharidů, mastných kyselin, bílkovin i vitamínu.

  Všestranný zinek 💪


  L-Valin

  L-Valin je další z rodinky větvených esenciálních  aminokyselin BCAA. L-valin se podobně jako L-isoleucin účastní v těle tvorby bílkovin. Které jsou při tvorbě svalstva klíčové.

  Aminokyseliny for the win 😎


  Vitamín C

  Proč si to čteš? Ty nevíš, co je Vitamín C? :D Ale tak trocha opakování neuškodí. Vitamín C, neboli kyselina L-askorbová, je jedním z nejhojněji zastoupených vitamínů v našem těle. Podílí se na normální funkci imunitního systému, a to i během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Pomáhá buňky chránit před oxidativním stresem, podporuje činnost nervové soustavy. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu (uvolňování energie z potravy a její využití), snižuje míru únavy a vyčerpání.

  Prostě vitamín, co chceš víc?


  Hořčík

  Hořčík zajišťuje produkci energie, snižuje míru únavy, pomáhá udržovat normální činnost svalů a nervové soustavy. Je nezbytný pro správné fungování většiny buněk v lidském těle. My máme v Gladiators: Originals hořčík obsažený v nejlépe pro tělo dostupné - chelátové formě bisglycinátu hořečnatého. Hořčík tvoří komplex s adenosintrifosfátem (ATP), který je odpovědný za energetickou bilanci všech buněk - to znamená za ukládání a uvolňování energie.  Proč vyzkoušet Gladiators: Originals?


  • Vše je vyráběno v Česku pod zárukou kvality od našich dodavatelů. Často a důkladně prověřujeme všechny suroviny, aby zůstaly pouze té nejvyšší jakosti.

  • Naše kapsle obsahují jen nejlepší složky, pro ty nejlepší a největší ranaře v českých a slovenských posilkách.  • A nakonec, proč nevyzkoušet? Jsou to tři stovky, který ti můžou pomoci žít lepší život.                

         Tak si to užij, kámo 😉
  Stále váháš? Koukni na recenze 💪


  Bojíš se vedlejších účinků? Bez obav! 

  Máme certifikáty o zdravotní bezpečnosti. 
  Respekt, že jsi se prokousal tím textem až sem, proto ti tady dáme promokód na dopravu zdarma. (Při nákupu 4 a více balení)

  "DOPRAVAZ


  Máš nějaké otázky? Napiš nám na našich sociálních sítích!


  Doporučené dávkovaní: 3-4 kapsle denně, po jídle. Zapíjejte vodou.

  Denní dávka 3 kapsle obsahuje: pískavice řecké seno (semeno Fenugreek) 600 mg, L-isoleucin 105 mg, L-valin 105 mg, zinek (pikolinát zinečnatý) 2 mg (20 % RHP*), kyselina L-askorbová (Vitamín C) 300 mg (375 % RHP), hořčík (bisglycinát hořečnatý) 46 mg (12 % RHP).

  *RHP = referenční hodnota příjmu

  Seznam složek: 

  Pískavice řecké seno (semeno Fenugreek), L-isoleucin, L-valin, Zinek (pikolinát zinečnatý), Kyselina L-askorbová, bisglycinát hořečnatý.

  Celková gramáž: 58g

  Upozornění: Nepřekračuje doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Produkt je určen pro sportovce. 

  The Gladiators Black s.r.o. Vídeňská 51/122, 639 00 Brno